Towarzystwo ubezpieczeniowe AXA Olsztyn jest stroną jednej z najszerszych partii ubezpieczeniowych na świecie. Na rodzimym rynku marka obecna istnieje od 2006 roku również napełnia się wielkim zaufaniem klientów.

Klientom biznesowym towarzystwo oferuje duży wybór usług ubezpieczeniowych, w niniejszym zabezpieczenia majątkowe oraz kierowanie aktywami. Z serii klienci sami znajdą w jej propozycji zabezpieczenia na jedzenie, inwestycyjne, turystyczne, komunikacyjne oraz wiele różnych.

Ubezpieczenia na życie

AXA Olsztyn oferuje kilka niezmiernie różnorodnych wyjść w poziomie zabezpieczeń na istnienie, jakie biorą chronić nas natomiast polską grupę przed konsekwencjami niespodziewanych zdarzeń losowych, śmierci lub utraty zdrowia. Pierwsze efekty w niniejszej grupie to:

Plan Elastyczny,

Plan Uniwersalny,

Plan ochronny AXA.

Plan Elastyczny – opieka i wkładanie

Plan Elastyczny jest ofertą, która wykorzystuje już pierwsze stanowisko w rankingu ubezpieczeń na bycie. Stanowi wówczas polisa, która montuje funkcję obronną i inwestycyjną. Niestety wyłącznie chroni przyszłość swoich kochanych, gdy przybędzie do krajowej śmierci, jednak same zwraca możliwość inwestowania funduszu w konstrukcjach wybranej metody inwestycyjnej lub przez tak zwane portfele modelowe. Ubezpieczony sam stanowi o przekroju oraz czasie trwania polisy, a w ramach umów dodatkowych może zwiększyć ją na wartę także w przypadku ciężkiej choroby lub wypadku.

Plan Uniwersalny – ubezpieczenie oraz odkładanie

Ta propozycja AXA i liczy na przedmiocie zabezpieczenie bliskich ubezpieczeniowego oraz zwraca szansę inwestowania w ramach funduszy kapitałowych. Specjalnie w ramach Projektu Uniwersalnego ubezpieczony może gromadzić oszczędności na emeryturę lub edukację dzieci. Jeżeli osoba ubezpieczona umrze przed wyjściem czasu życia polisy, jej grupa otrzyma wynagrodzenie w wysokości 10-krotności składki rocznej lub wszą kwotę polisy, skoro jej cena jest większa niż liczba ubezpieczenia.

Zabezpieczenie na granicę potrzeb, czyli System Ochronny AXA

Plan Ochronny AXA więc szalenie udane wyjście dla osób, które zależą wykonać kompleksowy, indywidualnie dostosowany do gorących potrzeb, plan ubezpieczeniowy. W konstrukcjach tego scenariusza możemy połączyć kilka modeli zabezpieczeń i stawiać za nie jedną składkę. Opcja ta pozwala nie tylko ochronić naszych znajomych na przypadek naszej śmierci, przecież i umieszczać ich zdrowie i przebywanie. Plan ma również finansową pomoc naszego dziecka jeżeli zachoruje, straci rodziców lub w chwili pokonania w samodzielne życie.

Jak dobrać najciekawszą możliwość?

Wymienione wyżej zamiary to ale chwila wzorów z znacznej propozycji tego towarzystwa ubezpieczeniowego. Osoby zainteresowane polisą na mieszkanie, turystyczną, komunikacyjną, czy jeszcze wypadkową powinny skontaktować się z AXA Olsztyn: ul. Marii Skłodowskiej-Curie 18/20, Olsztyn, Tel.: +48896798400.